Chiky ZK1691 qo'lda yorliqli sana kodlash uchun siyohli printer
Ushbu qulay printer kerakli yuzaga mayda siyoh tomchilarini chiqarib, chop etish uchun siyohli texnologiyadan foydalanadi. O'rnatilgan kodlovchi, yengilroq va olib yurish osonroq. Unda 4,3 dyuymli HD yuqori sezgirlikdagi sensorli ekran mavjud, ilova kerak emas. O'rnatilgan sensorli ekranga ma'lumotlarni to'g'ridan-to'g'ri kiritish orqali kerakli chop etish tarkibini yarating va darhol chop eting. Matn, sana, rasm, QR kodlari, shtrix-kodlar, var shtrix-kod, vaqt, shakl fayllari, jadval, hisoblagich, logotip, paragraflarni taxtalar, karton, tosh, quvur, kabel, metall, shisha, plastmassa va boshqalar yuzasiga chop etish uchun mos keladi. 600DPI yuqori aniqlikdagi bosma va tiqilib qolishga qarshi nozullar, bosma balandligi 2-12,7 mm gacha sozlanishi mumkin.
Bosib chiqarish tezligi 70 m/min ni tashkil qiladi va uni onlayn ishlab chiqarish liniyasi qurilmasiga ulash va samaradorlikni samarali oshirish uchun konveyer bilan ishlatish mumkin.
Xususiyatlari
Shifrlanmagan
Shifrlanmagan, siyoh kartrijini istalgan joydan sotib olish mumkin.
28 ta til
O'zgartirish uchun 28 ta til! Ko'proq tillar ishlab chiqilmoqda. (Printer interfeysi tili standart ingliz tilidir. Agar sizga boshqa tillar kerak bo'lsa, iltimos, biz bilan bog'laning.)
Batareya quvvati
2000 mA/soat sig'imli batareya, zaryadlash uchun ajratib olinadi, xavfsiz va malakali. Zaryadlangandan keyin 8 soatgacha ishlashi mumkin.
Yangi yangilanish
Ushbu yangi yangilangan printer o'z shriftlarini kiritish va to'g'ridan-to'g'ri qator uzilishi uchun qo'llab-quvvatlaydi.
Tez quritish
Tez quriydigan siyoh, deyarli har qanday sirtga bo'yalgan bo'lishi mumkin. Siyoh suv o'tkazmaydigan.
E'lon
Murakkab kartrijining qurib qolishi va ko'krak qafasini to'sib qo'yishining oldini olish uchun himoya qopqog'ini o'z vaqtida yoping.
| Mahsulot nomi | Qo'lda siyohli printer |
| Xususiyat | Ishlash oson, ilova yo'q, to'g'ridan-to'g'ri chop etish, barqaror tizim |
| MOQ | 1 dona |
| Materiallar | ABS, Plitali metall |
| Hajmi | 120 * 90 * 210 mm (3.6 * 2.7 * 6.3 dyuym) |
| Displey hajmi | 4,3 dyuymli sensorli ekran |
| Og'irligi | 0,53 kg |
| Kuchlanishi | 7.4V |
| Yalpi quvvat | 2W |
| Chop etish tezligi | 70 m/min |
| Bosib chiqarish liniyasi | 1 - 6, sozlanishi |
| Bosib chiqarish balandligi | 2 ~ 12.7 mm, sozlanishi |
| Chop etish aniqligi | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI sozlanishi |
| Tashqi interfeys | USB, Zaryadlash porti, Fotoelektrik sensor |
| Siyoh hajmi | 42 ml |
| Siyoh rangi | Qora, ko'k, yashil, qizil, sariq, oq |
| Siyoh turi | Tez quruq erituvchi siyoh |
| Batareya | 2000 mA/soat |
| Til | Soddalashtirilgan/an'anaviy xitoy, ingliz, yapon, koreys, ispan, portugal, fransuz, italyan, turk, arab, rus, vetnam, nemis, golland, tailand, hind, fors va boshqalar. |
| Chop etish tarkibi | Matn, raqamlar, QR kodlari, shtrix-kodlar, rasmlar, vaqt, sana, hisoblagich, yorliq, raqamli, ishlab chiqarilgan sana, logotiplar va boshqalar. |
| Ilova | Yog'och, karton, tosh, MDF, yengil po'lat, quvur, plastmassa, alyuminiy folga, kabel, mato va boshqalar |
| Ish muhiti | Harorat: 0 - 45 daraja; Namlik: 40% - 60% |


























