Tez quriydigan siyoh kartriji Chiky ZK2588 yaroqlilik muddati logotipini chop etish
Inkjet printerZK1691
Bu siyoh yuqori sifatli, hatto uzoq vaqt ishlatilmasa ham, naycha tiqilib qolmaydi. Uning o'ziga xos xususiyatlaridan biri bu uning keng turdagi tij printerlari, qo'lda ushlab turiladigan inkjet printer, onlayn inkjet printer, muhrlash mashinalari va boshqalar bilan mosligidir. Bu tez quriydigan eko erituvchi siyoh bo'lib, turli xil qadoqlash, oziq-ovqat, kosmetika va boshqa sohalarda qo'llaniladi. Eko erituvchi yordamida siz bir necha daqiqada bosib chiqarishdan pardozlashgacha o'tishingiz mumkin. Bosib chiqarish bir necha soniya ichida quriydi va bosib chiqarish suv o'tkazmaydigan. Purkagich boshi bo'lingan dizaynni qabul qiladi va printerni tarmoq kabelining ketma-ket porti orqali ulaydi, bu o'rnatilgan printerga qaraganda moslashuvchanroq va mijozlarning turli xil bosib chiqarish ehtiyojlarini qondiradi.
Xususiyatlari
Shifrlanmagan
Shifrlanmagan, Mini Inkjet Printer, Qo'lda ushlab turiladigan Inkjet Printer, Onlayn Inkjet Printer, Muhrlash Mashinasi va boshqalar uchun mos.
Otxona
Bardoshli
Bardoshli ABS qobig'i.
Tez quritish
3-5 soniya tez quriydi va bosma suv o'tkazmaydigan.
E'lon
Murakkab kartrijining qurib qolishi va ko'krak qafasini to'sib qo'yishining oldini olish uchun himoya qopqog'ini o'z vaqtida yoping.
| Mahsulot nomi | Siyoh kartriji |
| Xususiyat | Mos keladigan, tez quriydigan, ekologik erituvchi |
| MOQ | 1 dona |
| Bosib chiqarish balandligi | 2 ~ 12.7 mm, sozlanishi |
| Hajmi | 90 * 20 * 7 mm (3.54 * 0.79 * 2.76 dyuym) |
| Bosib chiqarish masofasi | 1 - 3 mm |
| Og'irligi | 0,11 kg |
| Siyoh hajmi | 42 ml |
| Siyoh rangi | Qora, ko'k, yashil, qizil, sariq, oq |
| Siyoh turi | Tez quruq erituvchi siyoh |
| Bosib chiqarish liniyasi | 1 - 6, sozlanishi |
| Bosib chiqarish balandligi | 2 ~ 12.7 mm, sozlanishi |
| Chop etish aniqligi | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI sozlanishi |
| Ilova | Yog'och, karton, tosh, MDF, yengil po'lat, quvur, plastmassa, alyuminiy folga, kabel, mato va boshqalar |
| Ish muhiti | Harorat: 0 - 45 daraja; Namlik: 40% - 60% |














